Как най-често виждате Адел, Джеймс Франко, Блейк Лайвли, Джъстин Тимбърлейк, Джаред Лето или Камерън Диас? Гримирани, с тоалети подбрани от модни стилисти, на червения килим, големия екран или сцената?

Понякога обаче, с неподозирано чувство за хумор и (само)ирония знаменитостите решават да ни покажат “обикновения” си живот. И пред нас застават съвсем различни хора, неузнаваеми с маската си за лице или забавляващи се без задръжки в компанията на децата и домашните си любимци

21 знаменитости, които споделят своя “обикновен” живот

Адел

I woke up like this!

A post shared by Adele (@adele) on

Блейк Лайвли

Джаред Лето

🤓

A post shared by JARED LETO (@jaredleto) on

Камерън Диас

#tbt two blondes writing @thebodybook #whatupdawg

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz) on

Джеймс Франко

Хайди Клум

Hahahahahaha 👀🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Хю Джакман

Home.

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

Кара Делевин

Yes that frog is real and yes I kissed it

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

Орландо Блум

happy #easter to those who celebrate🐣

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Селин Дион

Том Харди

Аманда Сайфред

happy 5th birthday, my guy. you've surpassed me in dog years. #thankgodforyou

A post shared by Amanda Seyfried (@mingey) on

Джъстин Тимбърлейк и Джесика Бийл

#2BranchsandaPoppy #MomandDadlife @jessicabiel

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Джесика Бийл

Джейсън Момоа

Селена Гомес

I love you @tmarie247

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Кейти Пери

Took my time machine to a 19th century village and still got in trouble 🙍

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

Тейлър Суифт

Olaf vibes.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Емилия Кларк

Джесика Симпсън

I love writing with this superhuman of a woman @isamachine

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Кортни Кардашиян

Also Friday night.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

По малко по-различен начин вижда звездите и техните “естествени” снимки една австралийска комедийна актриса:

“Хората се взимат прекалено на сериозно”: австралийка продължава да пародира “естествените” снимки на звездите (обновена)

Повечето ни читатели намират статията за удивителна. А ти?
  • удивителна (14%)
  • вдъхновяваща (14%)
  • любопитна (14%)
  • забавна (14%)
  • гореща (14%)
  • щура (14%)
  • необикновена (14%)
  • плашеща (0%)
  • обезпокоителна (0%)
  • дразнеща (0%)

Подарете си вдъхновение

Най-интересните статии от изминалата седмица ви очакват! Всяка Неделя сутрин във Вашата пощенска кутия.

Запишете се за нашият имейл бюлетин тук